XXV ir I DP abiturientų laidos brandos atestatų įteikimo šventė

2022-07-17

Liepos 15 diena – džiaugsmingo šurmulio diena gimnazijoje. Su mokyklos baigimu sveikinome XXV ir I Tarptautinio bakalaureato Diplomo programos abiturientų laidos gimnazistus. Egzaminai išlaikyti, brandos atestatai išduoti, studijos, saviugdos kryptys pasirinktos! Egzaminų rezultatai džiugina abiturientus, mokytojus, tėvelius! Sveikiname gimnazistus ir jų mokytojus su lietuvių, anglų kalbos, fizikos šimtukais, puikiais istorijos egzamino rezultatais!

Lietuvių kalbos šimtukai: Gabrielė Dalinskytė, Elzė Danilkevičiūtė, Atėnė Aliukonytė, Meda Gecevičiūtė, Mindaugas Stanislovaitis, Angela Vracar, Martynas Zarakauskas, Saulė Savalenkovaitė (mokytoja Laima Gataveckienė);

anglų kalbos šimtukai: Milda Gadliauskaitė, Laimonas Bieliauskas (mokytoja Smiltė Matulionytė), Rytis Vaišvila, Angela Vracar (mokytojas Rytis Jezukevičius);

fizikos šimtukas – Augustas Koklevičius (mokytoja Jūratė Blažienė).

Lieka palinkėti naujų pasiekimų, svajonių išsipildymo, įdomių patirčių! Sėkmės, mieli abiturientai!

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Lina Šapkauskienė

LRT TV: Kauno Jono Jablonskio gimnazijos abiturientai apie studijų pasirinkimus