XXII abiturientų laidos Brandos atestatų įteikimo šventė

2019-07-25

Stebėkite, nustebkite,

Gyvenimą supraskite.

Ieškokite, patirkite,

Pametę vėl atraskite.

Suklupę atsikelkite,

Paklydę vėl sugrįžkite.

Jei reik atsiprašykite,

O ir atleist išdrįskite.

/LAIMA PETRONIENĖ/

Liepos 18 dieną Kauno Kristaus Prisikėlimo bazilikoje įvyko gimnazijos XXII abiturientų laidos Brandos atestatų įteikimo šventė! Gimnazistus, jų tėvelius, artimuosius bei mokytojus su svarbiu gyvenimo etapu sveikino Kauno Kristaus Prisikėlimo bazilikos klebonas dekanas monsinjoras Vytautas Grigaravičius. Šiais metais brandos atestatus gimnazijos direktorė Danguolė Miškinienė įteikė 130 abiturientų. 10 gimnazistų gavo miesto mero Visvaldo Matijošaičio pasirašytas padėkas už puikiai išlaikytą anglų kalbos egzaminą, kuris buvo įvertintas 100 balų! Dėkojame gimnazijos anglų kalbos mokytojoms Nijolei Marijai Tikuišienei, Jūrai Žiaukienei, Audronei Masiulytei, Jūratei Zybartienei už atsakingą ir nuoširdų darbą.
Sveikiname abiturientus su mokyklos baigimu, linkime jiems rasti savo gyvenimo kelią ir dalinamės XXII – osios Jono Jablonskio gimnazijos abiturientų laidos brandos atestatų įteikimo šventės akimirkomis: nuoroda.

Šis puslapis paskutinį kartą atnaujintas: 2019-12-30