Vokiečių kalbos dienos „Ö kaip öko?“

2020-11-12

2020 m. Vokiečių kalbos dienų „Ö kaip öko?“ renginiai spalio mėnesį vyko visoje Lietuvoje. Šiais metais pagrindiniai akcentai buvo tvarumas, ekologiškumas ir kūrybingumas.
Kauno Jono Jablonskio I-II klasių gimnazistai, kurie mokosi vokiečių kalbą, spalio 12-16 dienomis kūrė trumpus video filmus tvarumo, ekologijos tema ir dalyvavo video filmų konkurse „Öko? – Logisch!”. Visą savaitę mokiniai praleido nuolat sąmoningai prisiliesdami prie vokiečių kalbos. Kurti video pateiktis jiems buvo patraukli ir aktuali užduotis, o noras parugtyniauti komandoms tarpusavyje iššaukė poreikį ieškoti ypač kūrybingų idėjų bei vaidybos!
Atrinkome gimnazistų 9 darbus, kurių autoriai, po nuotolinio mokymo grįžę į gimnaziją, bus apdovanoti saldžiais prizais ir ekologiškomis dovanėlėmis.

Šis puslapis paskutinį kartą atnaujintas: 2021-04-08