Vokiečių kalbos dienos baigėsi

2021-10-27

Praėjo Vokiečių kalbos dienos 2021 „ Ö kaip vokiškai?“ ne tik visoje Lietuvoje, bet ir Kauno Jono Jablonskio gimnazijoje. IIgk ir IIvk2 klasės mokiniai dalyvavo nuotolinėje paskaitoje „Kodėl verta versle mokėti vokiškai?“, kurioje savo „vokiška“ patirtimi dalinosi įmonių atstovai. Mokiniai taip pat domėjosi Lietuvos sąsajomis su Vokietija ir dalyvavo video reportažų kūrimo projekte „DE+LT=30“ ir taip paminėjo Lietuvos ir Vokietijos diplomatinių santykių atkūrimo 30-metį. Vyresnių gimnazijos klasių mokiniai ėmė interviu iš mokytojų ar tėvelių, kurie kalba vokiečių kalba, apie mokytojo profesiją. Paskutinę savaitės dieną vokiečių kalba skambėjo gimnazijoje simboliais bei vėliavėlėmis išpuoštoje valgykloje: gimnazistai su darbuotojomis sveikinosi vokiškai, mokiniai nagrinėjo vokišką meniu ir stengėsi patiekalus užsisakyti vokiškai. Per pertraukas buvo galima girdėti vokišką muziką ir paskaityti informaciją apie Vokietiją, vokiečius ir vokiečių kalbą  išmaniuose ekranuose. 

Gimnazijos bendruomenė dalyvavo akcijoje „Suprask, rask, įamžink“, kurios metu domėjosi, kaip tie patys žodžiai skamba vokiškai ir lietuviškai, ieškojo kito žmogaus visoje gimnazijoje, turinčio žodžio vertimą, o suradus tokį žmogų, pasitelkdami savo išmonę ir pasirinkę vokišką simboliką, įsiamžino nuotraukoje.  Džiaugiamės pačiais aktyviausiais!!! Vyko balsavimas už įdomiausią ir originaliausią nuotrauką. Daugiausiai simpatijų sulaukė Igk mokinės Liepos Gurčinaitės ir Ivk1 mokinės Emilijos Civilikaitės nuotrauka. Džiaugiamės merginų aktyvumu ir kūrybiškumu! 

Dėkojame gimnazijos vokiečių kalbos mokytojoms Elonai Salvijai Reveltaitei, Linai Šapkauskienei ir Jurgitai Valentukonienei už idėjas ir jų įgyvendinimą, o visai gimnazijos bendruomenei už aktyvų dalyvavimą. Deutsch verbindet!!!  

Šis puslapis paskutinį kartą atnaujintas: 2021-11-04

Kauno Jono Jablonskio gimnazija

Prieinamumas
Copy link