VDU ir gimnazijos projektas „ERASMUS „Express“ maršrutas: Lietuva – Pasaulis“

2011-11-11

„Kitokia“ diena mokykloje, neregėtos pamokos ir užsienio kalbų šurmulys – visa tai ir dar daugiau vyko gimnazijoje lapkričio 10-ąją.

Projekto „Erasmus Lietuvos mokykloms“ organizatoriai Vytauto Didžiojo universiteto ir Erasmus studijų mainų programos studentai iš svečių šalių. Pagrindinė projekto idėja – pasidalinti su gimnazijos bendruomene patirtimi apie tarpkultūrinį pažinimą, savanorystę ir mobilumą, taip pat padidinti atvykusių studentų galimybes įgyti akademinės, profesinės ir asmeninės patirties.
„Kitokios“ dienos pamokose dalyvavo 24 moksleiviai iš 2-ų gimnazijos klasių. Gimnazijoje svečiavosi 17 studentų iš Prancūzijos, Italijos, Gruzijos, Latvijos, Kubos bei Nyderlandų. Visa diena buvo suskirstyta į penkias pamokas, kurių metu moksleiviai sužinojo apie tarptautines studijas, apkeliavo pasaulį per 45 minutes, sukosi kalbų karuselėje, šoko ir mankštino galvas spręsdami užduotis, mokėsi gaminti tradicinę itališką „pasta“. Pertraukų metu II-ojo aukšto koridoriuje su studentais galimybę pabendrauti turėjo visi gimnazistai.

Šis renginys – tai proga moksleiviams suvokti kaip yra svarbu mokytis užsienio kalbų, o dalyvaujant mainų programose išvažiuoti svetur ir ten pasidalinti savo šalies tradicijomis bei kultūra su kitais.

Šis puslapis paskutinį kartą atnaujintas: 2017-05-30

Prieinamumas
Copy link