„The problem with the problem is to see the problem”

2019-03-19

Kovo 19 dieną II VK klasėje lankėsi įmonės „Xplicity“ operacijų ir personalo vadovė Inga Rana. Viešnia mokiniams pristatė paskaitą „Ką reiškia teisingai pasirinkti?“. Buvo kalbama apie asmenybės lyderio savybes, savęs pažinimą, darbo pokalbių specifiką. „The problem with the problem is to see the problem”. Tikslus problemos supratimas pats savaime žmogui suteikia sprendimą. Kai lavini save kokioje nors srityje – reikia treniruoti save iki tokio lygio, kai tai atlieki jau nebegalvodamas. Vertinant asmens testus, galima pasižiūrėti į savo silpnas gyvenimo vietas. Lektorė pasiūlė daug internetinių nuorodų, kur mokiniai galės atlikti asmenybės kryptingumo bei profesinio pasirinkimo testus. Dėkojame viešniai už puikias mintis.

Šis puslapis paskutinį kartą atnaujintas: 2019-03-19