“Tautiška giesmė” nuo Kauno kalvų

Tiek daug širdžių –
Jos plaks vienu ritmu,
Tiek daug minčių –
Aš jas skaitau, aš jas girdžiu.
Žodžius tariu… /Pikaso/

Vienybė, tvirtybė, bendrystė, tikėjimas – šiandien šie žodžiai aktualūs visam pasauliui!

Kovo 10 dieną gimnazijos bendruomenė dalyvavo jau tradicine tapusia Kauno moksleivijos akcijoje – pasveikinime miestui „Tautiška giesmė“ nuo Kauno kalvų. Kano Jono Jablonskio gimnazistai ir mokytojai savo nuoširdų pasveikinimą Lietuvai vieningai giedojo Kauno Kristaus Prisikėlimo bazilikos terasoje.  Virš mūsų buvo saulėtas ir giedras dangus! To linkime visiems pasaulio žmonėms ir siunčiame palaikymo maldas Ukrainos tautai!

Šventinėje akcijoje dalyvauja švietimo įstaigos, bendruomenės, Aleksoto bendruomenės centras, VDU Muzikos akademija, Divizijos generolo Stasio Raštikio Lietuvos kariuomenės mokykla, Lietuvos Šaulių sąjungos Vytauto Didžiojo 2 rinktinė, Kauno kunigų seminarija. Į akciją jungiasi Kauno moksleivija, kuri „Tautiškos giesmės“ giedojimui susibūrė ant kalvų Kaune: Aleksoto kalno apžvalgos aikštelėje, Pelėdų ir Milikonių kalnų, Savanorių pr. kalno bei kitų reikšmingų miesto vietų.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Lina Šapkauskienė
Daugiau apie akciją skaitykite Kauno dienoje

Visus sveikiname su Kovo 11-ąją! Būkime vieningi!

Gustės Eglės Sventkauskaitės ir Rugilės Čyvaitės nuotraukos

Šis puslapis paskutinį kartą atnaujintas: 2022-10-30