Tarptautinių olimpiadų ir konkursų dalyvių pagerbimo šventė Lietuvos Respublikos Vyriausybėje

2021-12-13

2021 m. gruodžio 3 d. Lietuvos Respublikos Vyriausybėje vyko tarptautinių olimpiadų ir konkursų dalyvių pagerbimo šventė, į kurią buvo pakviestos dalyvauti Kauno Jono Jablonskio gimnazijos mokytoja Nijolė Marija Tikuišienė bei 4 mokinės, atstovavusios Lietuvai bei puikiai pasirodžiusios Pasaulio individualių debatų ir oratorinio meno čempionate, kurį virtualiai organizavo Pietų Korėja.
Merginos buvo pagerbtos už labai svarius pasiekimus. Milda Gadliauskaitė iš IV vk gimnazijos klasės ne tik pateko į tris skirtingus finalus, bet ir užėmė 1 vietą kaip geriausia ESL oratorė (tarp tų šalių, kuriose anglų kalba nėra gimtoji). Ką tik baigusi gimnaziją, mokinė Aistė Merfeldaitė pateko į vieną finalą ir tapo trečia geriausia ESL oratore. Tačiau Aistė mokosi užsienyje, tad ji negalėjo atsiimti apdovanojimo pati, jis bus išsiųstas paštu. Gabrielė Dalinskytė iš IV vk gimnazijos klasės pateko į vieną finalą ir tapo šešta geriausia ESL oratore. Patricija Česonytė tapo vienuolikta geriausia ESL oratore.
Didžiuojamės šių mokinių laimėjimais, garsinančiais ne tik Kauno Jono Jablonskio gimnaziją, Kauno miestą, bet ir Lietuvą!
Anglų kalbos mokytoja Nijolė Marija Tikuišienė

Šis puslapis paskutinį kartą atnaujintas: 2022-10-30