Tarptautinis projektas „Photography as a Pedagogical Tool“

2012-03-15

Pagal Comenius programą mūsų gimnazijoje kovo 12 – 16 dienomis vyksta tarptautinio projekto „Photography as a Pedagogical Tool“ susitikimas. Projekte dalyvauja 7 šalys:  Ispanija,  Italija,  Portugalija,  Turkija,  Čekija,  Lenkija ir Lietuva. Į susitikimą atvyko 15 mokytojų ir 22 mokiniai iš 6 šalių.

Kovo 12 dieną įvyko projekto atidarymo šventė, kurioje dalyvavo Lietuvos Respublikos Seimo narė ir buvusi mūsų gimnazijos mokinė Birutė Vėsaitė bei Kauno m. Švietimo ir ugdymo skyriaus atstovas E. Starkus. Atidarymo metu mūsų mokiniai supažindino svečius su gimnazijos istorija, mokinių mokslo pasiekimais, pademonstravo savo meninius sugebėjimus.

Per pirmą projekto susitikimą kitų šalių dalyviai pristatė savo šalis, miestus ir mokyklas. Susitikimo dalyviai galėjo paragauti visų šalių nacionalinių patiekalų.

Antrąją projekto susitikimo dieną mokyklos svečiai dalyvavo mūsų gimnazijos pamokose, vėliau įvyko Sporto šventė –draugiškos varžybos.

Šis puslapis paskutinį kartą atnaujintas: 2017-05-30