TARPTAUTINĖ KONFERENCIJA – EDUKACINĖ PAMOKA – „ŽMOGIŠKIEJI BŪTIES KONTŪRAI LITERATŪROJE“

2020-02-17

Kviečiame 9-12 (I-IV gimnazijos) klasių mokinius dalyvauti tarptautinėje konferencijoje – edukacinėje pamokoje – „Žmogiškieji būties kontūrai literatūroje“. Konferencijos dalyvių registracija iki 2020 m. vasario 24 d.: nuoroda.

LIETUVOS RESPUBLIKOS BENDROJO LAVINIMO MOKYKLŲ 9–12 (GIMNAZIJŲ I–IV) KLASIŲ MOKINIŲ TARPTAUTINĖS KONFERENCIJOS – EDUKACINĖS PAMOKOS – „ŽMOGIŠKIEJI BŪTIES KONTŪRAI LITERATŪROJE“

Atsisiųsti

Kauno Jono Jablonskio gimnazijoje įvyko tarptautinė konferencija – edukacinė pamoka -,,Žmogiškieji būties kontūrai literatūroje“, kurioje dalyvavo per 70 pranešėjų. Mokiniai ir mokytojai kalbėjo svarbiomis temomis: svarstė žmogaus gyvenimo prasmės, talentingo žmogaus lemties, pasiaukojimo, priverstinės emigracijos problemas. Konferencijos dalyvius įkvėpė susitikimas su Havajuose gyvenančia talentinga lietuvių rašytoja Vaiva Rykštaite, kuri papasakojo apie rašymo procesą, nostalgiją gimtajam kraštui, kelionių džiaugsmą, šeimą, įkvėpimą ir kitus svarbius dalykus.
Dėkojame visiems padėjusiems suorganizuoti šį įspūdingą, nepaprastai šiltą, nepamirštamą, jau tradiciniu tapusį renginį. Iki kitų susitikimų!

Šis puslapis paskutinį kartą atnaujintas: 2020-03-18