INFORMACIJA STOJANTIEMS Į TARPTAUTINIO BAKALAUREATO MIDDLE YEARS PROGRAMME (MYP) PROGRAMĄ 2022 m.

Prašymų mokytis gimnazijoje teikimas nuo kovo 15 d.

Jei vieno iš tėvų ir vaiko gyvenamoji vieta yra deklaruota Kauno miesto savivaldybės teritorijoje, Prašymas pateikiamas per informacinę prašymų teikimo sistemą (toliau – informacinė sistema) adresu https://imokykla.kaunas.lt

Jei nė vieno iš tėvų gyvenamoji vieta nėra deklaruota Savivaldybės teritorijoje arba nėra galimybių prašymą pateikti per informacinę sistemą, Užpildytas ir nuskenuotas prašymas pateikiamas elektroniniu paštu priemimas@kjjg.lt

Prašymo formą rasite čia.

Dėl didelio stojančiųjų skaičiaus ir norėdami kuo anksčiau suformuoti klases bei informuoti Jus apie įstojimą, ankstiname motyvacinių pokalbių datas.

Gegužės 2 d. 15.00 – 17.30 val.

Bendrųjų gebėjimų (lietuvių, anglų kalbų ir matematikos) testas stojantiems į Tarptautinio bakalaureato MYP (I gimnazijos klasę). Jei I prioritetu renkatės TB MYP klasę, o II prioritetas yra dvikalbė klasė – du kartus testo laikyti nereikia. Daugiau informacijos rasite čia.

Gegužės 9 d. 15.00 – 19.00 val. Motyvaciniai pokalbiai stojantiems į Tarptautinio bakalaureato MYP (I gimnazijos klasę). Kandidatai į motyvacinius pokalbius bus kviečiami asmenine žinute ne vėliau, kaip 2 darbo dienos iki pokalbio (klasės pasirinkimo anketoje nurodytu mokinio el. pašto adresu).

Daugiau informacijos rasite:
Entry requirements English;
Entry requirements Maths;
Lietuvių kalbos stojamojo testo programa;

Gegužės 19, 23 d. vyks motyvaciniai pokalbiai stojantiems į Tarptautinio bakalaureato MYP (I gimnazijos klasę). Kandidatai į motyvacinius pokalbius bus kviečiami asmenine žinute (klasės pasirinkimo anketoje nurodytu mokinio el. pašto adresu).

TB MYP programa gimnazijoje

INFORMACINIAI PLAKATAI / POSTERS