Susitikimas su LNK žurnaliste Egle Račkauskaite

2019-11-15

Lapkričio vienuoliktą dieną žurnalistų klubo nariai susitiko su LNK dirbančia žurnaliste Egle Račkauskaite, kuri vadinama linksmiausia LNK žurnaliste.
Eglė papasakojo apie eterį, jo užkulisius. Įdomu buvo išgirsti apie žurnalisto darbo specifiką, etiką, šios profesijos žmonių kasdienes patirtis. Žurnalistė akcentavo tai, kad būti tokios profesijos atstovu labai įdomu, nes per devynerius darbo metus nebuvo nė vienos visiškai vienodos dienos.
Buvusi gimnazijos mokinė užsiminė ir apie tai, kad būdamas žurnalistu, milijonų neuždirbsi, tačiau šio darbo patirtis nepamirštama.
Įsimintina susitikimo mintis: po kelerių metų mes būsime tokie, kiek pastangų įdėsime šiandien (skaitydami knygas, rašydami rašinius, mokydamiesi užsienio kalbų).
Jaunieji žurnalistai džiaugiasi gavę atsakymus į jiems rūpimus klausimus ir susipažinę su tokia įdomia asmenybe.

Žurnalistų klubo nariai

Šis puslapis paskutinį kartą atnaujintas: 2019-11-15