STEP – sistemingas efektyvaus auklėjimo įgūdžių lavinimas

2019-05-31

Džiaugiamės, kad 2019 pavasarį (kovo – gegužės mėnesiais) Kauno Jono Jablonskio gimnazijoje vyko STEP tėvystės įgūdžių ugdymo užsiėmimai, kuriuos lankė ir sėkmingai užbaigė 10 tėvelių. Gera, kai žinai, kad tėvai jaudinasi, rūpinasi ir mokosi kaip geriau pažinti savo vaiką, kaip išlaikyti gilius ir prasmingus santykius, kaip puoselėti ir ugdyti savarankišką, savimi pasitikinčią, mylinčią asmenybę. Linkime ir toliau teorines žinias taikyti praktikoje bei patirti malonių akimirkų bendraujant su savo vaikais. Kviečiame paskaityti STEP programą baigusių dalyvių atsiliepimus apie užsiėmimus:
Į situacijas dabar reaguoju visiškai kitaip be jokios nevilties jausmo, kaip kartais būdavo „ir vėl???“, be pykčio. Dabar nebėra neišsprendžiamų dalykų. Dabar nebematau „problemų aplamai“! Dalyvavimas STEP atnešė ramybę viduje apie viską!
Dalyvavimas STEP tėvų grupėje davė naują supratimą kaip galima elgtis vienoje ar kitoje situacijoje. Sužinojau, kad yra įvairių būdų kaip bendrauti su vaiku, kaip suprasti vaiko vienokio ar kitokio elgesio priežastis.
Jaučiausi suprasta, išgirsta, gavau palaikymą ir paskatinimą (padrąsinimą), kad kažką galima pakeisti.
Sužinojau daug naudingų dalykų apie vaikų auklėjimą, bendravimą su vaiku. Iki šiol galvojau, kad tik „blogi“ tėvai lanko psichologus ir grupes. Supratau, kad viskas yra priešingai.
Iš tikrųjų kursai buvo daug naudingesni nei tikėjausi, nes visą informaciją galima buvo suprasti „per savo šeimos prizmę“. Dalyvavimas reiškia tvirčiau stovėti ant kojų ir pasitikėti savo sprendimais.
Patirtis labai gera. Daug sužinota, pritaikyta. Man labai padeda bendraujant su sūnum. Daugiau bendraujam, kilus konfliktui mokame jį užbaigti nepasiekus kulminacijos.
Atėjome vedini noro išgirsti, kad problemos yra išsprendžiamos. Nenuvylė. Padrąsino. Nuramino.
Kviečiame sekti informaciją gimnazijos internetiniame puslapyje ir prisijungti prie naujos STEP tėvų grupės rudenį! Daugiau informacijos apie STEP programą ir grupes: www.stepgrupes.lt.

Šis puslapis paskutinį kartą atnaujintas: 2019-05-31

Prieinamumas
Copy link