2019-10-03

Spalio 1 dieną JJG pirmų klasių mokiniai, klasių vadovai ir lydintys mokytojai vyko į bendravimo ir bendradarbiavimo stovyklą, kurioje išbandė save, pažino kitus ir sutelkę bendras jėgas įveikė Interaktyvią programą “Skautų žygyje” po didžiausio meteorito kraterio Lietuvoje teritoriją. Žygio metu JJG komandos susipažino su Sukinių piliakalniu, Žuvintės šaltiniu, Moko akmeniu bei buvusia slapta raketine Sovietų karine baze. Su skautų pagalba įveikė 15 km žygį gamtoje, paremtą skautiškais metodais ir vertybėmis. Žygio metu gimnazistai ieškojo kraterio deimantų, orientavosi pagal koduotas žinutes, ieškojo paslėptų lobių, su skautų instruktoriais mokėsi gaminti maistą lauko sąlygomis.
Dėkojame Skautų slėnis – Scout valley organizatoriams!
Dalinamės JJG pirmokų žygio Vepriuose akimirkomis. Hip valio, – skautai siunčia mums linkėjimus, o mes pasidžiaukime mūsų bendruomeniškumu ir šauniais prisiminimais!

Šis puslapis paskutinį kartą atnaujintas: 2019-12-30