Rugsėjį su “Aušra” pasitikome LR Prezidentūroje

2023-09-06

Rugsėjo 4 d. į diskusiją pilietiškumo tema ,,Rugsėjis su Aušra” LR Prezidentūroje buvo pakviesti gimnazijos lietuvių k. mokytoja Inga Martinkutė, istorijos mokytoja Renata Gimžūnienė, II gvk mokinys Rokas Andriušis ir II dk mokinys Martynas Vizbara.

Rokas Andriušis kartu su J. E. LR Prezidentu, ,,Aušros” perleidimo iniciatoriumi dr. Gitanu Nausėda, šios iniciatyvos mecenatu Pranu Kizniu bei kitais mokslo srities ekspertais diskutavo apie šio leidinio reikšmę mokykloms ir ypač mokiniams. Roko išsakytoms mintims, kad ,,Aušros” leidinys yra puikus žmogiškumo, tautiškumo bei pilietiškumo ugdymo įrankis, kad ,,gyvas” prisilietimas prie šio istorinio leidinio papildys žinias, gaunamas įvairių dalykų pamokose, bei bus papildomas ir labai svarbus informacijos šaltinis, vienareikšmiškai pritarta. „Aušra” neturi teisės dulkėti lentynose, ji turi pasiekti kiekvieno mokinio rankas.

Po renginio J. E. LR Prezidentas perdavė kuo nuoširdžiausius linkėjimus mūsų mokyklai.

Tikimės, kad ,,Aušrą” mūsų mokykloje atras kuo daugiau mokinių ir šis leidinys bus plačiai naudojamas įvairių dalykų pamokose.

Prezidentūra apie diskusiją

Inga Martinkutė ir Renata Gimžūnienė

Šis puslapis paskutinį kartą atnaujintas: 2023-09-06

Kauno Jono Jablonskio gimnazija

Prieinamumas
Copy link