Respublikos gimnazijų mokinių ir mokytojų tinklinio čempionatas

2012-05-16

Gegužės 9 dieną Jono Jablonskio gimnazijos kūno kultūros mokytojų komanda: Dovilė Šertvytienė, Vaiva Ramanauskienė ir Tomas Domarkas ir Lietuvos Kūno kultūros akademija suorganizavo respublikinį gimnazijų jungtinį mokytojų ir mokinių tinklinio čempionatą “Europos diena su kamuoliu” skirtą Europos dienai paminėti. Į čempionatą atvažiavo 19 komandų iš Lietuvos gimnazijų. Dalyvius sveikino LKKA rektorius Albertas Skurvydas, Jono Jablonskio gimnazijos direktorius Vytautas Gylys, tinklinio federacijos prezidentas Marius Vasiliauskas, taip pat svečiuose viešėjo Europos pliažinio tinklinio čempionė Monika Povilaitytė. Komandoms – nugalėtojoms apdovanojimus įteikė Kauno rajono savivaldybės kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vadovas Gintas Meška, LKKA doc. dr. Aurelijus Kazys Zuoza.

Jau antrus metus vykstančiame čempionate žaidžia ne tik gimnazijų moksleiviai, bet ir jų mokytojai, taip siekiama stiprinti tarpusavio santykius, semtis gerosios patirties ir mokytis tolerancijos. Šiais metais dalyviai ne tik pademonstravo savo sugebėjimus žaisti tinklinį, bet ir galėjo po rungtynių paplaukioti baseine.

Tikimės, kad šis čempionatas taps tradicija ir kitais metais Europos dienai paminėti sulauksime komandų ir iš kitų Europos šalių. Iki susitikimo kitais metais:)

Šis puslapis paskutinį kartą atnaujintas: 2017-05-30