Puiki Naujųjų metų pradžia KJJG debatų klube

2023-01-10

Naujųjų 2023 metų pradžia gimnazijos debatų klubui labai sėkminga. Turime tris geras naujienas. Sausio 7 d. Lietuvos mokinių debatų čempionato I etape, kuris vyko Kauno jėzuitų gimnazijoje, net 3 gimnazijos komandos iš 4 pateko į geriausių komandų dvyliktuką ir šių metų kovo mėnesį kovos dėl prizinių vietų šio čempionato finaliniame etape. Sveikiname finalinio etapo dalyvius: Eglę Mikšytę (I MYP), Vanesą Venckutę ir Vakarę Šliumpaitę (II dk1), Gabiją Jaseliūnaitę, Ievą Žižytę, Agnę Kalesevičiūtę ir Martyną Dirsę (II dk2), Jokūbą Jakaitį (IIgk), Kristijoną Ridzevičių (II vk1).

Be to, į šį čempionatą buvo pakviesta jau kaip teisėja Paulina Šalkauskaitė (DP1). Nuoširdžiai džiaugiamės ir didžiuojamės jos pasiekimais. Tik ką paaiškėjo, jog Paulina pateko į Lietuvos rinktinę komandą ir balandžio mėnesį vyks į Pasaulio individualių debatų ir oratorinio meno čempionatą, kuris vyks Pietų Afrikoje, Durbano mieste.

Čempionato pabaigą vainikavo Pasaulio mokinių debatų komandos narių, atstovavusių Lietuvą, apdovanojimas neseniai iš Olandijos atsiųstais diplomais ir medaliais. Mūsų gimnazijos absolventė Milda Gadliauskaitė buvo apdovanota net 2 medaliais ir diplomais: už I komandinę vietą pagal EFL reitingą (EFL – tarp neanglakalbių šalių) ir kaip pati geriausia EFL oratorė. Džiaugiamės, kad Milda galėjo sudalyvauti šiame apdovanojime (Milda jau studentė, mokosi užsienyje).

Sveikiname visą komandą, Debatų klubo mokytoją Nijolę Mariją Tikuišienę! Linkime sėkmingų metų!

Šis puslapis paskutinį kartą atnaujintas: 2023-01-10