Psichologinė parama Kauno miesto mokyklų bendruomenėms

2020-11-26

Šiuo įtemptu pandemijos laikotarpiu Lietuvoje kviečiame pasirūpinti savo psichologine būsena ir skirti laiko sau. ❤️

Kauno A. Žikevičiaus saugaus vaiko mokykla kviečia Kauno miesto gyventojus naudotis nemokamomis psichologinėmis paslaugomis.

✨Mes teikiame psichologinio konsultavimo paslaugas.

✅Kreiptis gali įvairaus amžiaus vaikai, suaugę, šeimos ar pedagogai.

✅Psichologinės konsultacijos gali būti naudingos asmenims, jaučiantiems įtampą dėl dabartinės situacijos (pvz., COVID-19, karantinas, saviizoliacija ir kt.), susiduriantiems su asmeniniais ir tarpasmeniniais sunkumais, išgyvenantiems iššūkius keliančias gyvenimo akimirkas, norintiems geriau pažinti save, suprasti savo emocijas ir elgesį.

✨Renkamos trys savęs pažinimo grupės skirtos paaugliams.

Psichologiniai grupiniai užsiėmimai skirti 8-10 kl moksleiviams. Užsiėmimų metu paaugliai praktinių, patyriminių ir kūrybinių veiklų pagalba galės mokytis geriau pažinti save ir kitus.

✅Užsiėmimai vyks 1 kartą per savaitę: kiekvieną pirmadienį (1 grupė), ketvirtadienį (2 grupė) ir penktadienį (3 grupė) nuo 16:30 iki 18:00 val.;

✅Pirmasis susitikimas numatomas gruodžio 14 d. (1 grupei) ir gruodžio 17 d. (2 grupei), gruodžio 18 d. (3 grupei)

✅Psichologinės grupės trukmė: 12 užsiėmimų;

✅Psichologinės grupės dalyvių skaičius: iki 10 asmenų. Dalyvių skaičius grupėje yra ribotas, todėl būtina išankstinė registracija iki 2020 m. gruodžio 14 d.

❗️SVARBU❗️Dėl COVID-19 situacijos Lietuvoje, esant įvestam karantinui, tiek psichologinis konsultavimas, tiek savęs pažinimo grupės vyks nuotoliniu būdu.

Registracija el. paštu: prevencijos.gr@gmail.com

Šis puslapis paskutinį kartą atnaujintas: 2020-11-26