Protmūšis Jonui Jablonskiui ir kitiems kalbininkams pagerbti

2017-12-13

Renginiai, skirti kalbininkui Jonui Jablonskiui pagerbti, įsibėgėja.Šiandien, gruodžio 12 dieną, 2a klasės mokiniai surengė protmūšį, skirtą Jonui Jablonskiui ir kitiems kalbininkams prisiminti.Šauniųjų antrokų komanda Kotryna, Gabija,Austė ir Paulius paruošė protmūšio klausimus ir atsakymus, todėl jų vedamas renginys , vykęs gimnazijos bibliotekoje, praėjo puikiai.Dalyvavo penkios komandos. Visi pasirodė labai gerai, bet laimėjo penktoji komanda, surinkusi beveik visus galimus taškus.Sveikiname ją ir džiaugiamės! Renginys buvo labai naudingas, nes dar daugiau sužinojome apie kalbininką, kurio vardu pavadinta mūsų mokykla.Manome, kiekvieno jablonskiečio pareiga garsinti žymaus gimtosios kalbos puoselėtojo vardą.Tikimės, 2a klasės mokiniai ir toliau domėsis šiuo garbingu žmogumi ir žinias apie jį perduos jaunesnėms kartoms.

Šis puslapis paskutinį kartą atnaujintas: 2017-12-13