Projekto „Mokymo ir konsultavimo paslaugos jauno verslo atstovams Kauno Žaliakalnio teritorijoje“ pristatymas

2019-03-14

Kovo 14 dieną 2VK klasė kartu su kitais gimnazistais vyko į projekto „Mokymo ir konsultavimo paslaugos jauno verslo atstovams Kauno Žaliakalnio teritorijoje“ pristatymą. Vyks paskaitų ciklas, kurių metu mokiniai sužinos apie smulkaus ir vidutinio verslo kūrimą bei vystymą. Dalyviai iš patyrusių ekspertų gaus individualius ir kryptingus patarimus, kaip efektyviai panaudoti turimas lėšas bei gauti paskolą. Paskaitą pradėjo projekto vadovas Laimis Viganauskas. Toliau pristatymą vedė Kauno miesto savivaldybės Tarybos narys Karolis Stirbys. Puikūs motyvaciniai žaidimai bei kūrybinės veiklos labai pagyvino paskaitą. Mokiniai domėjosi įvairiomis verslumo iniacytyvomis.

Šis puslapis paskutinį kartą atnaujintas: 2019-03-14