Projektas „Ekologija ir gyvūnų apsauga“

2014-04-12

Jono Jablonskio gimnazijoje vyko projektas“ EKOLOGIJOS IR GYVŪNŲ APSAUGOS“ tema, kuris buvo vykdomas Kauno mieste keturiais etapais, įtraukiant ir kitą Kauno miesto mokyklą – socialinę partnerę, t.y. Kauno Nemuno vidurinę mokyklą.

I etapas – naudodamiesi įvairiomis informacijos priemonėmis, mokiniai ruošė PowerPoint pristatymus ar plakatus EKOLOGIJOS IR GYVŪNŲ APSAUGOS tema. Darbus pristatė rusų kalba savo užsienio kalbos grupei. Kiekvieno pristatymo skaidrėse buvo mokinių skatinimas aktyviai veiklai. Vienas iš skatinimų buvo apsilankyti ir paremti Lietuvos zoologijos sodą.

II etapas – informacinių technologijų pamokose mokiniai, naudodami tam tikras programas bei metodikas, sumaketavo skelbimą, skatinantį palaikyti akciją, t.y. paremti ir apsilankyti Lietuvos zoologijos sode. Skelbimai buvo iškabinti gimnazijos koridoriuose.

III etapas – kovo mėnesio pabaigoje apsilankymas ir parama Lietuvos zoologijos sodui. Akcijoje dalyvavo 32 moksleiviai ir projektą vykdę mokytojai. Lietuvos zoologijos sodo darbuotojos maloniai priėmė, išsamiai papasakojo apie tuos gyvūnus, kuriuos turėjome galimybę maitinti, taip pat atsakė ir į kitus klausimus.

Pati ekskursija moksleiviams labai patiko, nes dalyvavusieji visuomet žavėjosi ir šiais metais rūpinasi gyvūnais, o egzotiškais – ypač. Visus nuliūdino nepakankama tvarka, teritorijoje esantys seni, apgriuvę pastatai bei tai, kad ant kai kurių gyvūnų aptvarų nėra pavadinimo ir aprašymo apie gyvūną.

Jono Jablonskio gimnazijos 2-ų klasių moksleiviai paaukojo 200 Litų Zoologijos sodo gyvūnams paremti.

IV etapas – vyksta gerosios patirties sklaida mokyklų bendruomenėse, draugų bei pažįstamų tarpe.

Šis puslapis paskutinį kartą atnaujintas: 2017-05-27

Accessibility
Copy link