Projektas „Drąsinkime ateitį“

2013-10-17

Mūsų gimnazija palaiko ryšį su baigusiais mokyklą mokiniais, skatina juos pasidalinti patirtimi, sėkme, organizuoja susitikimus su dabartiniais mokiniais.

Spalio 15 dieną mūsų gimnazijoje vyko projekto „Drąsinkime ateitį“ renginys. Jame dalyvavo mūsų buvusi mokinė Vida Buinauskaitė Ji baigė gimnaziją 2001 metais. Viešnia apsigynė mokslinę daktaro disertaciją 2012 metais. 2006 metais stažavosi pagal ERAZMUS studentų mainų programą Gento universitete Belgijoje. Taip pat stažavosi Šveicarijoje. Dabar dirba KTU Sintezės chemijos institute su moksliniais projektais. Mokslinė sritis – Indolo fragmentą turinčių fluorescuojančių darinių sintezė ir cheminių savybių tyrimas. Jos mokslinius tyrimus rėmė Lietuvos valstybinis studijų fondas.

Susitikime su vienuoliktokais ir dvyliktokais garbės galerijos narė papasakojo apie studijas, apie mokslininkės gyvenimą. Noriai dalinosi prisiminimais iš mokyklos gyvenimo. Parodė atsineštas mokyklinių metų nuotraukas.  Noriai atsakė į besidominčių chemijos mokslu ir kitokius mokinių klausimus.

Šis puslapis paskutinį kartą atnaujintas: 2017-05-26

Accessibility
Copy link