Projektas “Drąsinkime ateitį“

2012-03-26

Projektas „Drąsinkime ateitį” tęsia savo veiklą. Kovo 23 d. mūsų gimnazijoje viešėjo fotografijos meno galerijos „F“ vadovas, fotografijos festivalio „Kaunas Photo“ kasmetinis rengėjas, fotografas Mindaugas Kavaliauskas.

1992 metais baigė Jono Jablonskio vardo vidurinę mokyklą. Po mokyklos baigimo studijavo Vytauto Didžiojo universitete Kaune, įgijo menotyrininko specialybę 1997-98 m. studijavo fotografiją Prancūzijos nacionalinėje fotografijos mokykloje Arlyje, 1998 m. – Nacionalinėje aukštojoje dailiųjų menų mokykloje Paryžiuje, 2000-01 m. – Lozanos universitete Šveicarijoje. Nuo 1993 m. – Lietuvos fotomenininkų sąjungos narys.

Susitikime su gimnazistais Mindaugas Kavaliauskas dalinosi mintimis apie savo kūrybinės veiklos kelią. Pasidalino ispūdžiais apie surengtas personalines ir grupines parodas Lietuvoje ir užsienio šalyse. Savo fotografijos darbus eksponavo daugelyje šalių: Prancūzijoje, JAV, Italijoje, Graikijoje, Australijoje, Kinijoje, Suomijoje, Slovakijoje, Lenkijoje. Noriai atsakė į mokinių bei mokytojų klausimus. Mokiniai galėjo pažiūrėti video ištraukas iš fotografijos albumo „Kražių portretas“ ir kt.

Po renginio Svečių knygoje Mindaugas parašė: „Linkiu žydėjimo ir nuolatinio atsinaujinimo mano Mokyklai! Tikiu, kad ir toliau jablonskiečiai kurs Lietuvą ir geresnį, gražesnį pasaulį“.

Atgal «

Šis puslapis paskutinį kartą atnaujintas: 2017-05-30