Projektas „Drąsinkime ateitį“ 2013m.

2013-04-15

Balandžio 15 d. gimnazijos aktų salėje buvo pristatytas būsimas Lietuvos pirmininkavimas ES Tarybai. Po kelių mėnesių Lietuva taps politiniu Europos centru ir pirmą kartą vadovaus Europos Sąjungos Tarybai.

Į projekto renginį atvyko buvęs mokinys Tomas Gulbinas, prieš 23 metus baigęs mūsų gimnaziją. Šiuo metu jis dirba Lietuvos URM Europos reikalų departamento direktoriumi. 2007-2010 metais dirbo Lietuvos ambasadoje Jungtinėse Amerikos valstijose. Svečias papasakojo apie savo studijas ir asmeninę darbo patirtį.

Mokinių ir mokytojų auditorijai svečias pristatė Lietuvos pirmininkavimo Europos Sąjungos Tarybai prioritetus.
Po pristatymo mokiniai galėjo užduoti aktualius klausimus apie ES ir darbą jos institucijose.

Šis puslapis paskutinį kartą atnaujintas: 2017-05-30