2019-04-22

Prieš šv. Velykas gimnazijos erdvės buvo pilnos Menų savaitės “Pavasario akimirka žavinga!” renginių, kurie džiugino gera nuotaika, talentingais pasirodymais, spalvingais paveikslais ir skaniu maistu.
II gimnazijos klasių mokiniai su mokytojais I. Šeiko, R. Kekiu ir R. Venskūnu pradėjo Menų savaitę nuotaikingu BBQ konkursu ir piešimo akcija “Pavasario spalvos”. Konkurso komisijai buvo sudėtinga išrinkti tarp kepsnių ir kepsninės meistrų geriausius, tačiau po ilgo patiekalų ragavimo, ugnies ir dūmų stebėjimo buvo vienbalsiai nutarta nugalėtojais paskelbti II d klasės šefus! Tuo tarpu spalvų ir teptukų meistrai pirmo aukšto koridorių papuošė sakurų žiedais.
Pavasariškai skambiomis dainomis ir ritminga muzika Aktų salėje žiūrovus linksmino R. Babraičio vokalinio instrumentinio ansamblio ir S. Radžiūnaitės dainavimo studijos muzikantai ir dainininkai.
Menų savaitę romantiškai užbaigė U. Žirgulės teatro studija “Title” su mįslingu pasirodymu “O būna ir taip…”.
Dėkojame mūsų talentingiems, kūrybingiems ir meniškiems mokiniams, jų mokytojams už džiugesio ir geros nuotaikos dienas!

Šis puslapis paskutinį kartą atnaujintas: 2019-04-22