Priėmimas į I gimnazijos klases 2019 metais

2019-01-28

Priėmimas į I gimnazijos klases vyks pagal Kauno miesto savivaldybės nustatytą priėmimo į mokyklas tvarką, kuri bus paskelbta Kauno miesto savivaldybės internetiniame puslapyje bei mūsų gimnazijos puslapyje.

Jeigu į gimnaziją stojančiųjų skaičius bus didesnis nei gimnazija gali priimti, bus atsižvelgiama į mokinių mokymosi pasiekimų vidurkį.

Pakviesti į gimnaziją mokytis mokiniai ir jų tėvai bus kviečiami į motyvacinį pokalbį gegužės, birželio mėnesiais. Apie pokalbio laiką būsimi gimnazistai bus informuoti individualiai.

Norintys mokytis tarptautinio bakalaureato arba dvikalbėje klasėje bus kviečiami dalyvauti žinių turnyruose.

Dvikalbė klasėTarptautinio bakalaureato MYP klasėVerslumo klasėGermanistikos klasėKūrybinių industrijų klasėAkademinė klasė
Papildomos priėmimo sąlygos
Anglų kalbos turnyras gimnazijojeAnglų kalbos
ir matematikos turnyras gimnazijoje
Simuliaciniai žaidimai
ir motyvaciniai pokalbiai VDU universitete
Motyvaciniai pokalbiai gimnazijojeMotyvaciniai pokalbiai gimnazijojeMotyvaciniai pokalbiai gimnazijoje
Planuojama dataBalandžio 17 dieną,
15.00 val.
Gegužės 8 dieną,
15.00 val.
Mokiniai asmeniškai kviečiami į motyvacinius pokalbius elektroniniu laišku:
Verslumo klasė: 05-06, 05-07 (VDU)
Kitos klasės: 05-20, 05-21, 05-22, 05-23 (JJG)
RegistracijaNuorodaNuorodaNuorodaNuorodaNuorodaNuoroda

Mokinių ir klasių skaičių ir prašymų priėmimo pradžios datą ir laiką 2019-2020 m.m. Savivaldybės tarnyba svarstys vasario 26 d. posėdyje.

Primename, kad mokyklą pagal savo gyvenamą vietą rasite interaktyviame žemėlapyje: https://imokykla.kaunas.lt/zemelapis/.

Šis puslapis paskutinį kartą atnaujintas: 2019-01-28