Prevencinių renginių savaitė

2015-11-23

Lapkričio 9-16 dienomis Jono Jablonskio gimnazijoje  vyko prevencinių renginių savaitė. Gimnazistai turėjo galimybę susipažinti su stendiniu pranešimu „Elkimės atsakingai“, kuris buvo skirtas patyčių ir smurto prevencijai. Trečių ir ketvirtų klasių gimnazistai dalyvavo paskaitoje mokiniams „Streso valdymas“. Antrų klasių gimnazistai vyko į Kauno Priklausomybių centrą. Gimnazistai turėjo galimybę susipažinti su įstaiga, jos veikla, klientais bei diskusijų metu  buvo susipažinti bei gavo žinių apie priklausomybes, jų rūšis bei pavojus, kurie priveda prie priklausomybių ligų.

Rūkymo prevencija (organizavo Kauno m. sav. administracija) – akcija vyko gimnazijos aktų salėje ilgųjų pertraukų metu, buvo dalinami lankstinukai su informacija apie rūkymo žalą. Kauno Visuomenės sveikatos biuro specialistė organizavo viktoriną psichotropinių medžiagų vartojimo tema, kurios metu buvo galima laimėti prizus. Apie drausmines nuobaudas gimnazistams kalbėjo Kauno apskrities VPK Viešosios tvarkos valdybos bendruomenės pareigūnų veiklos skyriaus specialistai.

Ilgųjų pertraukų metu gimnazijos  koridoriuose vyko prevencinių filmų, patyčių mažinimo tema, peržiūra.
Gimnazijos bibliotekoje vyko rekomenduojamų knygų prevencine tematika paroda: „Negatyviems visuomenės reiškiniams – ne !“

Šis puslapis paskutinį kartą atnaujintas: 2017-05-27

Kauno Jono Jablonskio gimnazija

Prieinamumas
Copy link