Pradedančiųjų debatai – trečia vieta Lietuvoje

2017-10-30

2017 m. spalio 28 dieną vyko Lietuvos debatų turnyras, kuriame dalyvavo tik ką pradėję debatuoti moksleiviai iš visos Lietuvos. Mūsų gimnaziją atstovavo 4 komandos (12 mokinių). Visiems jiems tai buvo pirmasis rimtas išbandymas. Mūsų gimnazijos naujokai šį išbandymą išlaikė puikiai. Viena komanda (Agnė Bizulytė, Evita Televičiūtė ir Aistė Merfeldaitė, visos 3 merginos iš pirmosios verslo klasės) po 3 raundų į pusfinalius išėjo su maksimaliu pergalių skaičiumi, būdama antroje pozicijoje ir ne tik pateko į pusfinalius, bet ir garbingai iškovojo 3-ją vietą tarp 56 komandų!
Be to, net 3 mūsų mokinės pateko į geriausiųjų kalbėtojų dešimtuką (tarp 168 mokinių), iš jų 2 debatininkės (Odeta Macionytė ir Aistė Merfeldaitė) gavo diplomus už trečiąją ir penktąją vietas, kaip geriausios oratorės šiame dešimtuke.
Didžiuojamės savo debatų klubo nariais!

Šis puslapis paskutinį kartą atnaujintas: 2017-10-30