Paskutinis skambutis

2012-06-04

Gegužės 30 dieną dvyliktokams buvo paskutinė mokslo metų diena. Paskutinis skambutis nuaidėjo dviems šimtams aštuoniems XV-osios gimnazijos laidos abiturientams. Visuomet abiturientai šaunūs – svajonėmis, polėkiais. Visi jie skirtingi ir saviti.

Nepavasariškai vėsus rytas nesugadino pakilios aštuonių gimnazijos klasių abiturientų ir jų auklėtojų nuotaikos. Dar prieš vidurdienį į gimnazijos kiemą abiturientai atvyko įvairiomis transporto priemonėmis. Pasivažinėjimas šiomis transporto priemonėmis abiturientams ir auklėtojoms tapo smagiu įvykiu. Tačiau kieme dvyliktokai ilgai stoviniuoti negalėjo, nes skubėjo į paskutinę auklėtojų pamoką.

Prasidėjo paskutinė pamoka. Joje – auklėtojos palinkėjimai, trečiokų sveikinimai, atminimo ženkliukai, kurie primintų gimnaziją. Paskutinė pamoka visada kupina jaudulio, juoko ir ašarų, nuklydimų į prisiminimus…

Aidint skambučiui, abiturientai pakilo į sporto salę. Kokie jie gražūs, šaunūs, puošnūs ir tokie suaugę! Abiturientams buvo visas dėmesys: papuošta salė, sveikinimai, linkėjimai, dainos, plojimai, šypsenos… Šventės pabaigoje abiturientai padėkos žodžius ir gėles skyrė administracijai ir mokytojams. Vėliau nusifotografavo gimnazijos metraščiui. Gimnazijos kieme abiturientai pasodino obelaitę.

Šventė baigėsi… Prasidėjo rimtų išbandymų metas. Sėkmės egzaminuose, mieli XV-osios laidos abiturientai !!!

Šis puslapis paskutinį kartą atnaujintas: 2017-05-30

Prieinamumas
Copy link