Parengiamieji kursai ketinantiems mokytis Kauno Jono Jablonskio gimnazijoje!

2017-03-21

Antrus metus Kauno Jono Jablonskio gimnazija organizuoja populiariais tapusius parengiamuosius kursus siekiantiems mokytis mūsų gimnazijoje. Perėjimas iš progimnazijos į gimnaziją yra labai svarbus ir atsakingas etapas vaiko gyvenime. Mes siekiame jauniems žmonėms suteikti pasitikėjimo savo jėgomis, padėti jiems pasiruošti pokyčiams, skatiname juos siekti geriausių rezultatų ir taip priartėti prie savo svajonių įgyvendinimo. Didžiulis susidomėjimas kursais suteikia pasitikėjimo puikiai pedagogų komandai ir motyvuoja juos ieškoti vis įdomesnių ir aktualesnių užduočių kursų lankytojams.

Nuo kovo 18 dienos startuos šeštadieniniai lietuvių ir užsienio kalbų, matematikos ir gamtos mokslų praktiniai užsiėmimai.  Esame tikri, kad ateitį turi tik visapusiškas vaiko ugdymas, todėl šalia akademinių gebėjimų ugdymo vyks kūrybinės dirbtuvės bei įdomi sportinė veikla.

Kursų metu bus akcentuojamos svarbiausios bendrųjų ugdymo programų temos, atkreipiamas dėmesys į problemiškiausias užduotis.  Mokiniai turės galimybę mokytojams užduoti visus jiems rūpimus klausimus bei gauti atsakymus į juos. Taip pat tai – puiki proga artimiau susipažinti su gimnazija, jos mokiniais ir mokytojais.

Į kursus registruotis https://goo.gl/forms/jGSeBzjcq6wiv1cn1

Kovo 25 d. parengiamųjų kursų dalyviai, prašome turėti sportiniams žaidimams skirtą aprangą ir avalynę.

Šis puslapis paskutinį kartą atnaujintas: 2017-05-26

Prieinamumas
Copy link