Parengiamieji kursai būsimiems gimnazistams

2018-02-02

Jau trečius metus Kauno Jono Jablonskio gimnazija organizuoja populiariais tapusius parengiamuosius kursus, siekiantiems mokytis mūsų gimnazijoje. Perėjimas iš progimnazijos į gimnaziją yra labai svarbus ir atsakingas etapas vaiko gyvenime. Mes suteikiame jauniems žmonėms pasitikėjimo savo jėgomis, padedame jiems pasiruošti pokyčiams, skatiname juos siekti geriausių rezultatų ir taip priartėti prie savo svajonių įgyvendinimo. Didžiulis susidomėjimas kursais suteikia pasitikėjimo puikiai pedagogų komandai ir motyvuoja juos ieškoti vis įdomesnių ir aktualesnių užduočių kursų lankytojams.

Nuo vasario 24  dienos šeštadieniais startuos lietuvių ir užsienio kalbų, matematikos ir istorijos, bei gamtos mokslų  praktiniai užsiėmimai.

DataValandaDalykasTėvams
02-249.00–10.00Bendrųjų gebėjimų lygmens nustatymo testas
03-039.00–11.30Matematika, fizika, istorija
03-109.00–11.30Lietuvių kalba, anglų kalba, biologija
03-179.00–11.30Matematika, istorija, chemija
03-249.00–11.30Lietuvių kalba, anglų kalba, fizikaPokalbis-diskusija
tėvams „Tarptautinio
ir globalaus švietimo nauda”
04-149.00–11.30Matematika, istorija, biologija
04-219.00–11.30Lietuvių kalba, anglų kalba, chemija
04-289.00–10.00Bendrųjų gebėjimų lygmens nustatymo testasDvikalbio ugdymo
ir Tarptautinio Bakalaureato
pristatymas.

Kursų metu bus akcentuojamos svarbiausios bendrųjų ugdymo programų temos, atkreipiamas dėmesys į problemiškiausias užduotis.  Mokiniai turės galimybę mokytojams užduoti visus jiems rūpimus klausimus bei gauti atsakymus į juos. Taip pat tai – puiki proga artimiau susipažinti su gimnazija, jos mokiniais ir mokytojais.

Būtina išankstinė registracija. Registruotis čia.

Kursų metu bus akcentuojamos svarbiausios bendrųjų ugdymo programų temos, atkreipiamas dėmesys į problemiškiausias užduotis. Mokiniai turės galimybę mokytojams užduoti visus jiems rūpimus klausimus bei gauti atsakymus į juos. Tai puiki proga artimiau susipažinti su gimnazija, jos mokiniais ir mokytojais. Tuo pačiu metu, kol būsimi gimnazistai mokysis, Tėvus kviečiame kovo 24 d. ir balandžio 28 d. pasiklausyti informacijos apie tarptautinio ir globalaus švietimo naudą besimokantiems Kauno Jono Jablonskio gimnazijoje.

Registracija tėvams: registruotis.

Šis puslapis paskutinį kartą atnaujintas: 2018-03-05