„Ö KAIP VOKIŠKAI“ DIENOS: INTEGRUOTI VOKIEČIŲ KALBOS IR MOKOMŲJŲ DALYKŲ EKSPERIMENTAI

2018-10-28

LIETUVOJE VEIKIANČIOS INSTITUCIJOS: VOKIETIJOS FEDERACINĖS RESPUBLIKOS AMBASADA LIETUVOJE, GOETHE`S INSTITUTAS, VOKIETIJOS IR BALTIJOS ŠALIŲ PREKYBOS RŪMAI (AHK), VOKIETIJOS AKADEMINIŲ MAINŲ TARNYBA (DAAD) IR CENTRINĖ UŽSIENIO ŠVIETIMO SISTEMOS VALDYBA (ZFA) INICIJAVO VOKIEČIŲ KALBOS DIENŲ PROJEKTĄ „Ö KAIP VOKIŠKAI?“.

Jau trečius metus Lietuvoje minimos Vokiečių kalbos dienos. Jau tradicinetapusi spalio savaitė skatina domėtis Vokietijos kalba ir kultūra, moko integruoto ugdymo ir kūrybiškumo.
Kauno Jono Jablonskio gimnazijoje spalio 25 dieną integruotose vokiečių kalbos ir fizikos, chemijos, matematikos, istorijos užsiėsimuose susitiko I – II gimnazijos klasių mokiniai ir labai aktyvios, vokiečių kalbą mylinčios mamos. Trys komandos išbandė save 5 naujose veiklose: Plusterfarben, Orientierung in der Schule, Bruchzahlen, Energie-Wandel, Bilder-Rätsel. Dėkojame dalyviams už žingeidumą, gerą nuotaiką, kūrybiškumą ir sumanumą. Džiaugiamės dvikalbės klasės mamų aktyvumu, bendradarbiavimu ir noru dalyvauti gimnazijos veiklose.
Bis nächstes Mal!

Šis puslapis paskutinį kartą atnaujintas: 2024-02-25