Nacionaliniame mokinių debatų čempionate III vieta!

2018-03-30

Intensyvus šiandieninės visuomenės gyvenimas verčia mokėti ne tik gimtąją kalbą, bet ir užsienio kalbas, kurios atveria galimybes bendrauti su kitų tautų žmonėmis, pasijausti pasaulinės bendruomenės dalimi. Kalbų mokėjimas leidžia tobulėti, dalintis idėjomis, bendradarbiauti.
Visame pasaulyje ir Lietuvoje populiariausia užsienio kalba yra anglų, todėl džiaugiamės, kad mūsų gimnazijos mokiniai gali didžiuoti savo puikiais pasiekimais. 2018 m. kovo 24 dieną gimnazijos debatų komandos nariai – III b gimnazijos klasės mokinė Santa Minkštimaitė, I gimnazijos verslo klasės mokiniai Aistė Merfeldaitė ir Kasparas Garšvas –buvo apdovanoti prestižiniame Nacionalinio mokinių debatų čempionato finale diplomais kaip geriausia čempionato naujokų debatų komanda (angl. “Best Novice Team”). Debatininkai pirmą kartą dalyvavo angliškame čempionate ir po atrankinio čempionato etapo tapo aukščiausiai pakilusi galutiniuose komandų reitinguose – į III vietą!
Nacionalinis mokinių debatų čempionatas yra įtrauktas į Lietuvos mokinių olimpiadų sąrašą, tad mūsų gimnazistų pasiekimas yra labai reikšmingas!
Didžiuojamės ir sveikiname gimnazijos mokinius ir juos rengusią anglų kalbos mokytoją Nijolę Tikuišienę!

Šis puslapis paskutinį kartą atnaujintas: 2018-03-30