Mūsų debatų klubo pasididžiavimas – abiturientės Mildos Gadliauskaitės tarptautiniai laimėjimai

2022-04-19

Prieš Velykas mūsų abiturientė Milda Gadliauskaitė iš IV vk gimnazijos klasės kartu su Lietuvos rinktine komanda, kuri intensyviai ruošiasi Pasaulio mokinių debatų čempionatui, vyksiančiam vasarą, dalyvavo tarptautiniame Prahos Debatų pavasario turnyre „Prague Debate Spring“ ir tapo šio turnyro nugalėtoja. Šiame virtualiame turnyre dalyvavo komandos iš įvairių pasaulio šalių. Lietuvos komanda debatavo su Singapūro, Kanados, Rumunijos, Turkijos, Filipinų, Kinijos komandomis.
Lietuvos komanda tapo absoliučia čempione, nepralaimėjusi nei vieno iš 5 atrankinių raundų, po to sėkmingai laimėjusi ketvirtfinalį, pusfinalį ir galų gale – finalą.
EFL reitinguose, kurie parodo pasaulio neanglakalbių šalių oratorių lygį, Milda užėmė 5-tąją vietą pasaulio mastu!

Sveikiname Mildą ir didžiuojamės jos pasiekimais!
Anglų kalbos mokytoja Nijolė Marija Tikuišienė

Šis puslapis paskutinį kartą atnaujintas: 2023-01-11