Mokyklos jubiliejus

2011-12-14

Gruodžio 2 d. į gimnaziją nuo pat ankstyvo ryto rinkosi mokiniai, mokytojai ir svečiai. Buvo apžiūrimos ekspozicijos, kūrybiniai darbai. Svečiai lankė ir muziejų. 11.00 val. aktų salėje vyko 1934 – 1950 metų buvusių laidų ir mokytojų senjorų susitikimas. Į jį atvyko LR prezidentas Valdas Adamkus. Šventė prasidėjo gimnazijos mokinių parengta literatūrine kompozicija ,, Mūsų praeities beieškant“. Gimnazijos bendruomenę pasveikino Kauno miesto meras A. Kupčinskas ir Prisikėlimo bažnyčios dekanas V. Grigaravičius.

Vakare iškilmingas jubiliejinis minėjimas vyko „Girstučio“ kultūros rūmuose. Gimnazijos direktorius V. Gylys pasveikino visus susirinkusius, pasidžiaugė nuveiktais darbais. Gimnazijos bendruomenę pasveikino Kauno miesto meras A. Kupčinskas , Švietimo ir ugdymo skyriaus atstovai. Šiltų žodžių negailėjo buvusi mokyklos auklėtinė , dabartinė Seimo narė B. Vėsaitė ir perskaitė LR Seimo pirmininkės J. Degutienės sveikinimą. Į šventę atvyko Lietuvos sveikatos mokslų ir Vytauto Didžiojo universitetų atstovai. Dainomis ir šokiais sveikino buvę mokiniai, kaimyninių gimnazijų ir mokyklų atstovai .Šventę vainikavo gimnazijos himnas ir įneštas gigantiškas jubiliejinis tortas su fejerverkais.

Visi susirinkusieji dalijosi puikia prisiminimų nuotaika ir geromis emocijomis.

Šis puslapis paskutinį kartą atnaujintas: 2017-05-30