Parlamento veikla

Kauno Jono Jablonskio gimnazijoje mokiniai ne tik daug mokosi, bet ir puikiai įsitraukia į savivaldos veiklą. Gimnazijoje yra aktyvi mokinių savivalda – Mokinių parlamentas. Mokinių parlamentas organizuoja renginius, šventes, labdaros, savitvarkos akcijas mokykloje ir už jos ribų, bendradarbiauja su kitomis mokyklomis, dalyvauja įvairiuose projektuose. Taip pat mokinių savivalda palaiko ryšį su gimnazijos vadovais ir su mokinių savivaldą kuruojančiomis institucijomis, sprendžia su mokiniais susijusias problemas. Mokinių parlamento nariai informuoja mokinius apie susirinkime priimtus nutarimus, rodo siektino elgesio pavyzdį kitiems mokiniams.

Moderni uniforma

Sutelkę savo jaunatvišką energiją parlamentiečiai įkūrė „JJG Parliament“ moksleivių mokomąją bendrovę, kuri pardavinėja naują mokyklos uniformą – Kauno Jono Jablonskio gimnazijos džemperius! Džemperio dizainas buvo sukurtas jau gimnaziją baigusios mokinės Simonos Dailidonytės. Esame be galo dėkingi jai bei Giedriui Jonaičiui, kurio piešinys jau puikuojasi ant daugiau nei 100 jablonskiečių dėvimų džemperių.

Akimirkos iš JJG Parlamento organizuojamų renginių

Naktis mokykloje