Kviečiame užsukti į JJG Mokinių parlamento puslapį. Visas Kauno Jono Jablonskio gimnazijos mokinių parlamento naujienas galite rasti facebook paskyroje: JJG mokinių parlamentas

Sausio 13-ąją visa Lietuva mini laisvės gynėjų dieną. Gimnazijos mokinių parlamento nariai savo namų languose mokiniai uždegė žvakes, kurios simbolizuoja gyvybę, šviesą, teisingumą, atmintį ir vienybę. Kauno Jono Jablonskio gimnazijos bendruomenės nariai, prisiminkime ir pagerbkime tuos, kurie kovojo už mūsų Tėvynės – Lietuvos – laisvę.

Mokinių parlamentas

Su artėjančiomis šventėmis!

Nors šiemet gražiausia metų šventė yra kiek neįprasta, tačiau, svarbiausia, su viltimi žvelgti į naujus metus. Linkime šilumos ir artumo jūsų namams. Tegul jaukūs šventiniai vakarai įkvepia naujų idėjų ir jėgų prasmingiems darbams ir siekiams.

Gražių švenčių Jums ir Jūsų artimiesiems linki mokinių parlamento nariai!

Mokinių parlamentas sveikina su Tarptautine mokytojų diena

Kovo 4 dieną gimnazijos Mokinių parlamento nariai suorganizavo Kaziuko mugę

Kovo 4 dieną gimnazijos Mokinių parlamento nariai suorganizavo Kaziuko mugę. Gimnazistai pertraukų metu savo stenduose jau laukė pirkėjų. Koridoriuose mokytojai ir mokiniai buriavosi prie prekystalių, kur galėjo įsigyti mokinių gamintų gardėsių, MMB sukurtų prekių, rankų darbo smulkmenų. Koridoriuose skambėjo nuotaikinga lietuviška muzika. Šiais metais pradėjome kukliai, tačiau ruošiamės tęsti šią tradiciją ir kitąmet lauksime dar didesnio būrio pardavėjų.

Šv. Valentino diena Kauno Jono Jablonskio gimnazijoje

Šv. Valentino diena Kauno Jono Jablonskio gimnazijoje alsavo meilės ritmu. Mokiniai į mokyklą atvyko pasipuošę raudonos ar rožinės spavos akcentais. Trečias aukštas virto meilės alėja: foje puošė balionai, gimnazistai galėjo įsigyti gardžių kepinių, nusifotografuoti prie meilės sienelės ar užpildę anteką surasti sielos draugą. Taip pat skirtinguose mokyklos aukštuose buvo paslėpti QR kodai, po kuriais ,,slėpėsi’’ prizai. Kasmet minima Švento Valentino diena dar kartą suartino mokyklos bendruomenę.

Sveikinimas su Vasario 16

MP pasikalbėjimai su Jonu Nainiu

Mokinių parlamentas antrus metus tęsia projektą ,,JJG kitokie pasikalbėjimai’’. Vasario 13 dieną mokykloje apsilankė elektroninės muzikos kūrėjas Jonas Nainys. Verslininkas, laidų vėdėjas pasidalino savo sėkmės istorija, įvertino gimnazistų kurtus kūrinius, atsakė į žiūrovų klausimus, aktyviausiems padovanojo bilietus į koncertą. Nuoširdus interviu su Jonu motyvavo net ir sunkiausiose situacijose nenuleisti rankų ir siekti užsibrėžtų tikslų. Mokiniai, pažinę tikrajį Joną, liko sužavėti įžymaus svečio atvirumu, o jo nuoširdūs patarimai padės tobulinti savo kūrybiškas idėjas!

Valentino diena

Vasario 14 dieną gimnazijos koridoriuose sklandė meilės jausmas. Angelai nešiojo slaptų gerbėjų laiškus su meilės atodūsiais ir širdutės formos sausainius!

Kalėdinis paštas

Visą gruodžio mėnesį mokinių parlamento nariai gimnazistus ragino sveikinti draugus ir bičiulius su artėjančiomis Šv. Kalėdomis, rašyti jiems atvirukus, siųsti dovanas per JJG kalėdinį paštą, kurio punktus visi galėjo rasti prie I ir II aukšto eglučių. Paskutinį mėnesio penktadienį parlamentiečiai išdalino šūsnį sveikinimų ir vaišino gimnazijos bendruomenę pačių keptais kalėdiniais keksiukais.

Baimės faktorius: „HALOWEEN 2018 – THE SCARIEST MOVIE OF YOUR LIFE“

Šiurpiausia diena mokslo metuose, kuomet mokykla virs baisiausių filmų aikštele ir atgis baugiausi filmų personažai.

HALOWEEN 2018 – THE SCARIEST MOVIE OF YOUR LIFE
PROGRAMA:
Pirmas aukštas:
1. “ Šiurpioji dėžė”- tik drąsiausieji išdrys pažvelgti į jos vidų.
2. Manai, jog esi siaubo filmų ekspertas? Išbandyk save atspėjant siaubo filmą iš jo ištraukos.
3. “ Moliūgiškas boulingas”
4. “ Kas greičiau sudės skeletą?”
5. Fotosiena – orginaliausių kostiumų laukia prizai!
(Savo kostiumo nuotrauką penktadienį kelk ant event’o sienos!)
(Žaidimų laimėtojų laukia prizai!)
Rūbinė:
Kraupusis labirintas. Teks pasikliauti savais instinktais ir žengti į tamsą, kur tyko tavo giliausios baimės.
Per 7 pamoką:
Devintokų filmų pristatymai ir nugalėjusios klasės apdovanojimas!

Su Mokytojų Diena!

Už tą šypseną lyg saulę,
Už geras akis,
Už į platųjį pasaulį atvertas duris.
Už tą šiltą šiltą žodį, tartą iš širdies.
Su Mokytojų Diena sveikina gimnazijos Mokinių parlamento nariai!

Kviečiame prisijungti

Mes tikime, kad esi aktyvus, energingas, sumanus ir komunikabilus! Gimnazijos MOKINIŲ PARLAMENTAS kviečia TAVE prisijungti prie komandos! Motyvaciniai pokalbiai su pretendentais į MP vyks kitą savaitę ilgųjų pertraukų metu Aktų salėje. Registruokis ir ateik į pokalbį! Sėkmės!

Registracijos nuoroda.

Parlamento veikla

Kauno Jono Jablonskio gimnazijoje mokiniai ne tik daug mokosi, bet ir puikiai įsitraukia į savivaldos veiklą. Gimnazijoje yra aktyvi mokinių savivalda – Mokinių parlamentas. Mokinių parlamentas organizuoja renginius, šventes, labdaros, savitvarkos akcijas mokykloje ir už jos ribų, bendradarbiauja su kitomis mokyklomis, dalyvauja įvairiuose projektuose. Taip pat mokinių savivalda palaiko ryšį su gimnazijos vadovais ir su mokinių savivaldą kuruojančiomis institucijomis, sprendžia su mokiniais susijusias problemas. Mokinių parlamento nariai informuoja mokinius apie susirinkime priimtus nutarimus, rodo siektino elgesio pavyzdį kitiems mokiniams.

Moderni uniforma

Sutelkę savo jaunatvišką energiją parlamentiečiai įkūrė „JJG Parliament“ moksleivių mokomąją bendrovę, kuri pardavinėja naują mokyklos uniformą – Kauno Jono Jablonskio gimnazijos džemperius! Džemperio dizainas buvo sukurtas jau gimnaziją baigusios mokinės Simonos Dailidonytės. Esame be galo dėkingi jai bei Giedriui Jonaičiui, kurio piešinys jau puikuojasi ant daugiau nei 100 jablonskiečių dėvimų džemperių.

Akimirkos iš JJG Parlamento organizuojamų renginių

Naktis mokykloje

Helovino šventė

Sveikatingumo diena

„Ką tau reiškia laisvė?“

Kalėdų laikotarpis

Sveikinimas mokytojoms

Gimnazisto diena

Šis puslapis paskutinį kartą atnaujintas: 2021-02-08