Baimės faktorius: „HALOWEEN 2018 – THE SCARIEST MOVIE OF YOUR LIFE“

Šiurpiausia diena mokslo metuose, kuomet mokykla virs baisiausių filmų aikštele ir atgis baugiausi filmų personažai.

HALOWEEN 2018 – THE SCARIEST MOVIE OF YOUR LIFE
PROGRAMA:
Pirmas aukštas:
1. “ Šiurpioji dėžė”- tik drąsiausieji išdrys pažvelgti į jos vidų.
2. Manai, jog esi siaubo filmų ekspertas? Išbandyk save atspėjant siaubo filmą iš jo ištraukos.
3. “ Moliūgiškas boulingas”
4. “ Kas greičiau sudės skeletą?”
5. Fotosiena – orginaliausių kostiumų laukia prizai!
(Savo kostiumo nuotrauką penktadienį kelk ant event’o sienos!)
(Žaidimų laimėtojų laukia prizai!)
Rūbinė:
Kraupusis labirintas. Teks pasikliauti savais instinktais ir žengti į tamsą, kur tyko tavo giliausios baimės.
Per 7 pamoką:
Devintokų filmų pristatymai ir nugalėjusios klasės apdovanojimas!

Su Mokytojų Diena!

Už tą šypseną lyg saulę,
Už geras akis,
Už į platųjį pasaulį atvertas duris.
Už tą šiltą šiltą žodį, tartą iš širdies.
Su Mokytojų Diena sveikina gimnazijos Mokinių parlamento nariai!

Kviečiame prisijungti

Mes tikime, kad esi aktyvus, energingas, sumanus ir komunikabilus! Gimnazijos MOKINIŲ PARLAMENTAS kviečia TAVE prisijungti prie komandos! Motyvaciniai pokalbiai su pretendentais į MP vyks kitą savaitę ilgųjų pertraukų metu Aktų salėje. Registruokis ir ateik į pokalbį! Sėkmės!

Registracija: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfQbH4g-uUBkxOYIlqWYoGABD209W2bW-2OEcVu_D35SkF62Q/viewform

Parlamento veikla

Kauno Jono Jablonskio gimnazijoje mokiniai ne tik daug mokosi, bet ir puikiai įsitraukia į savivaldos veiklą. Gimnazijoje yra aktyvi mokinių savivalda – Mokinių parlamentas. Mokinių parlamentas organizuoja renginius, šventes, labdaros, savitvarkos akcijas mokykloje ir už jos ribų, bendradarbiauja su kitomis mokyklomis, dalyvauja įvairiuose projektuose. Taip pat mokinių savivalda palaiko ryšį su gimnazijos vadovais ir su mokinių savivaldą kuruojančiomis institucijomis, sprendžia su mokiniais susijusias problemas. Mokinių parlamento nariai informuoja mokinius apie susirinkime priimtus nutarimus, rodo siektino elgesio pavyzdį kitiems mokiniams.

Moderni uniforma

Sutelkę savo jaunatvišką energiją parlamentiečiai įkūrė „JJG Parliament“ moksleivių mokomąją bendrovę, kuri pardavinėja naują mokyklos uniformą – Kauno Jono Jablonskio gimnazijos džemperius! Džemperio dizainas buvo sukurtas jau gimnaziją baigusios mokinės Simonos Dailidonytės. Esame be galo dėkingi jai bei Giedriui Jonaičiui, kurio piešinys jau puikuojasi ant daugiau nei 100 jablonskiečių dėvimų džemperių.

Akimirkos iš JJG Parlamento organizuojamų renginių

Naktis mokykloje