Mieli būsimųjų gimnazistų tėveliai

2020-03-31

Mieli būsimųjų gimnazistų tėveliai,
Karantinas dėl viruso COVID-19 reikšmingai pakoregavo jau nusistovėjusią priėmimo į mūsų gimnaziją tvarką. Kauno miesto mokinių priėmimo į mokyklas priėmimo tvarka jau yra patvirtinta, šiuo metu yra rengiama mokinių priėmimo į mūsų gimnaziją tvarka, tad formalūs dalykai (priėmimo terminas, reikalavimai, sąlygos, būtini pateikti dokumentai) bus aiškūs ir apibrėžti, juos rasite gimnazijos internetinėje svetainėje. Sunku dabar pasakyti, kaip bus organizuojamas priėmimo procesas: ar vyks motyvaciniai pokalbiai, kaip bus organizuojami testai ir ar galėsime susitikti su jumis „gyvai“ lūkesčių aptarimui. Labai gaila, kad nepavyko mūsų šeštadieniniai susitikimai, kuriems gimnazija labai ruošėsi ir jūsų susidomėjimas buvo milžiniškas: po 200 mokinių kiekvieną šeštadienį buvo užsiregistravę į įvairias veiklas ir susitikimus.
Džiaugiuosi, kad įvairios IT priemonės leidžia ieškoti ir surasti kitokius komunikacijos būdus. Jei nepavyksta susitikti „gyvai“, susitikime ZOOM programos pagalba. Tikiuosi, jog prisimenate, kad registravotės į šeštadieninius tėvų susitikimus ir nurodėte savo elektroninio pašto adresus. Planuoju pakviesti jus (po 50 žmonių) susitikti virtualiai. Planuoju keturis tokius susitikimus. Į savo elektroninius paštus gausite pakvietimą-instrukciją, kaip prisijungti prie programos, kada planuojamas susitikimas ir kitą informaciją.
Susitikimas vyks 1 valandą, todėl būtų puiku, jei jums aktualius klausimus gaučiau iš anksto ir galėčiau pasiruošti į juos atsakyti aiškiai ir trumpai. Virtualaus susitikimo metu trumpai pristatyčiau gimnazijos klasių modelius (nes nemažai mokyklų seka mūsų pavyzdžiu, įnešdami šiek tiek sumaišties ir netikslumų), pakalbėtume apie gimnazijos viziją ir vertybes, aptartume jūsų lūkesčius.
Laukite informacijos, kuri jus pasieks jūsų elektroniniais paštais, bendraukite ir klauskite, jei kas neaišku.

Iki malonių ir prasmingų susitikimų!
Linkėdama likti sveikiems ir viltingiems
Direktorė Danguolė Miškinienė

Šis puslapis paskutinį kartą atnaujintas: 2020-03-31