Mažojo futbolo turnyras

2014-02-24

Vasario 12 d. Lietuvos Futbolo Federacijos (LFF) Kauno Futbolo akademijos manieže vyko Lietuvos Respublikos mokinių mažojo futbolo 5X5 turnyras, skirtas vasariui – sveikatos ir sveikatingumo mėnesiui paminėti. Mūsų gimnazija visą mėnesį vykdė įvairius sporto renginius pagal projektą „Vasaris sveikatos ir sporto visiems mėnuo“.

Šiemet už teisę tapti nugalėtojais kovėsi 12 gimnazijų komandų. Mūsų gimnaziją atstovavo dvi komandos: 1-2 gimnazijos klasių vaikinų rinktinė (mokytoja Dovilė Šertvytienė) ir 3-4 gimnazinių klasių vaikinų rinktinė (mokytojas Tomas Domarkas). Jis buvo šio turnyro organizatorius ir vadovas.

Sportininkus pasveikino Kauno miesto savivaldybės narės Aušra Ručienė ir Loreta Kekienė. Turnyro dalyviai apdovanoti padėkos raštais, medaliais ir kitais prizais.

Šiais metais organizuojant šį turnyrą prizais prisidėjo Kauno miesto Švietimo ir ugdymo skyrius bei Kauno miesto Savivaldybė.

Šiemet, kaip ir praėjusiais metais, norinčių dalyvauti turnyre buvo labai daug, tačiau apie dvidešimt Lietuvos Respublikos gimnazijų negalėjome priimti dėl limituoto laiko Futbolo manieže.

Šis puslapis paskutinį kartą atnaujintas: 2017-05-27

Prieinamumas
Copy link