Lietuvos gimnazijų mokinių ir mokytojų tinklinio čempionatas

2017-05-22

Gegužės 9 dieną Kauno sporto halėje vyko Lietuvos gimnazijų mokinių ir mokytojų tinklinio čempionatas. Šį čempionatą jau septintus metus organizuoja Kauno Jono Jablonskio gimnazija ir Lietuvos sporto universitetas.

Čempionate dalyvavo 24 Lietuvos gimnazijų komandos. Po atkaklios kovos pirmoji Kauno Jono Jablonskio gimnazijos komanda, kurios sudėtyje žaidė Marta Garšvaitė IV c, Marija Ieškaitė IV e, Gytis Antanavičius IV e ir  kūno kultūros mokytojas ekspertas  Tomas Domarkas, iškovojo atrąją vietą.

Antroji gimnazijos komanda, kurios sudėtyje žaidė Akvilė Bartkevičiūtė IV b, Gerda Kilinskaitė IV b, Viktoria Linkis II a, Žygintas Narkus IV a, Simonas Steponaitis IV a ir anglų kalbos mokytoja  Jūra Žiaukienė, iškovojo šeštąją vietą. Sveikiname!

Šis puslapis paskutinį kartą atnaujintas: 2017-05-27