Lietuvių kalbos pamokos kitaip

2023-03-10

Kovo 6 dieną I dk klasė, o kovo 8 dieną II dk2 klasė su mokytoja Inga Martinkute mokyklos bibliotekoje-skaitykloje maloniai įsitraukė į literatūrinį stalo žaidimą Knygosūkis, kuris mokiniams padėjo pasitikrinti ir papildyti literatūrines žinias, praplėtė akiratį ir galbūt kai kam dar padės išsirinkti geriausią literatūrą skaitymui. Azartiškai žaidusiems mokiniams kilo noras dar daugiau skaityti ir domėtis lietuvių ir užsienio literatūra.
„Šis žaidimas išbandė ne tik atsakomybę ir mokėjimą dirbti grupėmis, bet ir mūsų literatūrines žinias. Klausimų įvairovė nustebino – nuo žinojimo apie autorių iki citatų atpažinimo. Proto mūšis itin įdomus ir paskatina norą daugiau skaityti” (Dominyka R., II dk2).
,,Įžengęs į biblioteką, nei vienas iš mūsų nieko ypatingai įdomaus nesitikėjome, tačiau greitai viskas pasikeitė prasidėjus žaidimui. Žaidimo taisyklės gan lengvos, bet klausimai sunkoki. Daug kartų teko spėti ir tai tik pagerino mūsų iniciatyvą pamokoje. Jei turėtume pakankamai žinių, šis žaidimas būtų dar įdomesnis. Tad galiu teigti, jog mums visiems reikėtų daugiau skaityti ne tik užsienio literatūros, bet ir lietuvių” (Ieva Ž., II dk2).

Šis puslapis paskutinį kartą atnaujintas: 2023-03-10

Accessibility
Copy link