Nuotolinis mokymas pratęsiamas

2020-11-10

Laba diena, mieli tėveliai,

informuoju, kad nuotolinis mokymas pratęsiamas iki lapkričio 27 dienos. Jei situacija gerės, neturėsime COVID-19 atvejų mokykloje, planuojame atnaujinti kontaktinį mokymą (ypač aktualu IV ir I gimnazijos klasių mokiniams). Tačiau reikia palaukti ir įsitikinti, kad tai būtų saugi galimybė jūsų vaikams ir mokytojams.

Nuotolinio mokymo tvarkaraštis kitai savaitei jau yra skelbiamas Microsoft Office 365 platformoje, vėlesniam laikui (lapkričio 16-27 dienoms) bus paskelbtas kitą savaitę dėl galimų tvarkaraščio korekcijų. Pamokų laikas lieka tas pats(pamokų pradžia – 9.00 val.).
Pamokų planus kitai savaitei galite peržiūrėti Microsoft Office 365 platformoje, vėlesniam laikui planai bus įkelti kitą savaitę.

Atlikus pamokų stebėseną, galiu konstatuoti, kad pamokos vyksta sklandžiai, žinoma, dar pasitaiko sisteminių trukdžių, tačiau, tikiu, tai laikina ir visi įprasime dirbti su naujų įrankiu/įrankiais. Taip pat pastebiu pavienių mokinių neprisijungimo atvejų ar prisijungimo “fizinio” be dalyvavimo pamokoje. Primenu, kad dalyvavimas pamokoje yra įskaitomas tik mokiniui atsakant į klausimus ir atliekant užduotis. Mūsų gimnazijoje mokinių pamokų nelankymas yra griežtai vertinamas (lankomumo tvarką galite rasti gimnazijos interneto svetainėje).

Jei jūsų vaikui reikia pasiimti knygą ar vadovėlį, jie elektroniniame laiške bibliotekos darbuotojoms (jų paštai yra https://jablonskis.kaunas.lm.lt/biblioteka/) nurodo prašomo leidinio autorių, pavadinimą, savo vardą ir pavardę bei klasę. Kai leidinys bus paruoštas atsiėmimui, mokinys gaus informaciją į savo elektroninį paštą, kada gali atvykti į gimnaziją.

Jei jūsų vaikui reikia pasiimti daiktus/knygas iš spintelės, jis privalo informuoti klasės vadovą ir susitarti dėl atvykimo į gimnaziją laiko.

Jei turite klausimų, kreipkitės į kuruojančius pavaduotojus ugdymui (jų funkcijos ir telefonai yra gimnazijos interneto svetainėje). Taip pat galite rašyti elektroniniu paštu. Jei yra būtinas susitikimas, susisiekite telefonu ir susitarsime dėl susitikimo gimnazijoje.

Ačiū už supratimą ir bendrystę.

Šis puslapis paskutinį kartą atnaujintas: 2020-11-27