Kvietimas į susitikimus

2018-03-21

Globalus švietimas turi ugdyti asmenybės gebėjimą suprasti pasaulio iššūkius, jų priežastis, suvokti savo pasirinkimų poveikį globaliems procesams, imtis veiksmų bei aktyviai bendradarbiauti kuriant teisingesnį pasaulį, grindžiamą abipuse pagarba ir supratimu.

2018/2019 m.m. Kauno Jono Jablonskio gimnazijoje bus formuojama viena dvikalbė klasė, kurioje akademinius dalykus mokiniams dėstys anglų kalba naujai suformuota mokytojų komanda. Globalaus švietimo idėjas ugdys mokytojai profesionalai, kurie studijas baigė užsienyje arba dirbo užsienio mokyklose.
2017 metais gimnazijoje startavo verslumo klasė. Šiais metais taip pat vyksta priėmimas į klasę, kurioje mokiniai mokosi valdyti asmeninius finansus, vystyti verslą, pasitelkiant naujausias technologijas, mokosi verslo kalbos ir etiketo, disciplinos.
Kviečiame kovo 24 d. 9 val. detaliau susipažinti su tarptautinio ir globalaus švietimo nauda.
Kviečiame balandžio 28 d. 9 val. dalyvauti diskusijoje su dvikalbės klasės mokytojų komanda ir gimnazijos atstovais.
Registracija tėvams: registruotis.

Šis puslapis paskutinį kartą atnaujintas: 2018-03-21