Kovo 28 d. gimnazijos teatro studija “Title” laimėjo “Made in Lt” titulą

2018-04-08

Kauno Jono jablonskio gimnazijos bendruomenė gali džiaugtis praėjusiu kovo mėnesiu ir didžiuotis puikiais mokinių pasiekimais ir gražiais renginiais. Būtent kovo mėnesį jablonskičiai skynė laurus dainų konkursuose, laimėjo aukso medalius krepšinio varžybose ir su puikia naujiena iš teatro festivalio grįžo jaunieji teatralai.
Kovo 28 d. mūsų gimnazijos teatro studija “Title” dalyvavo Kauno miesto teatrų festivalyje “Teatrasvydis” ir laimėjo “Made in Lt” titulą, bei teatro mūzų – Melponės ir Talijos – globą.
Mes didžiuojamės gimnazijos jaunaisiais aktoriais ir studijos vadove Ugne Žirgule!
Džiaugiamės, kad gimnazijoje mokiniai gali rinkitis teatro būrelį arba teatro pamokas, nes tai puiki galimybė išmokti bendravimo, komandinio darbo, viešojo kalbėjimo, kūrybiškumo. Teatro pamokose mokiniai aktyviai ir įdomiai mokosi svarbių dalykų. Šiais laikais svarbūs ne tik puikūs akademiniai pasiekimai, bet ir geri organizaciniai ir bendradarbiavimio gebėjimai. Mokiniai išmoksta bendravimo subtilumų ir viešo elgesio bei aprangos kultūros.
Sveikiname gimnazijos treatro studiją su kūrybišku laimėjimu ir kitais mokslo metais kviečiame jablonskiečius rinktis smagias teatro pamokas.

Šis puslapis paskutinį kartą atnaujintas: 2018-04-08