Kauno Jono Jablonskio gimnazistai vasarą leidžia turiningai

2019-07-25

Š.m. liepos 15-21 dienomis vyko jubiliejinė – 5-oji – tarptautinė anglų kalbos ir vertybių ugdymo stovykla būsimiems gimnazistams, kurią organizuoja Jungtinių Amerikos Valstijų ambasada Lietuvoje bei Lietuvos anglų kalbos mokytojų asociacija. Stovykloje dalyvavo ir šauni komanda iš Kauno Jono Jablonskio gimnazijos, t.y. Tarptautinio Bakalaureato (MYP / pre-IB) klasės moksleiviai Ugnė, Jokūbas, Dominykas, Teodoras, Linas ir Marius bei mokytojas Saulius.

Iš viso stovykloje dalyvavo 48 mokiniai iš penkių Lietuvos mokyklų, bei trijų užsienio mokyklų: iš Lenkijos, Graikijos ir Jungtinių Amerikos Valstijų.

Tapome dalimi didelės tarptautinės komandos, kurios nariai rimtai dirbo, mokėsi, sprendė vis globalesnėmis tampančias problemas, tokias kaip tolerancija, pakantumas, priėmimas, globalinė klimato kaita, tarptautinių organizacijų veikla, ekologija. Žinoma, laiko užteko ir bendravimui su bendraamžiais, sportui, maudynėms, netgi trumpai ekskursijai į Merkinę ir foto konkursui (kurio vienu iš nugalėtojų tapo Jablonskio gimnazistas Dominykas!).

Džiaugiamės galėję tapti stovyklos dalimi ir norime padėkoti JAV ambasadai Lietuvoje bei Lietuvos anglų kalbos mokytojų asociacijai (LAKMA) ir jos prezidentei Eglei Petronienei už suteiktą galimybę bendradarbiauti. Ačiū ir iki kitų susitikimų!

Šis puslapis paskutinį kartą atnaujintas: 2019-07-25