Kauno jaunieji ambasadoriai

2019-05-19

Kaip permainingas Lietuvos oras JJG keitėsi veiklos ir susitikimų sūkuryje prabėgo intensyvi gegužės savaitė. 2018 metų lapkričio mėnesį Lvove prasidėjęs projektas “Kauno jaunieji ambasadoriai” tęsėsi Kaune.
I dk gimnazistai priėmė svečius iš Lvovo lingvistinės gimnazijos. 15 mokinių ir dvi anglų kalbos mokytojos atvyko susipažinti su miesto partnerio Kauno istorija, pažinti Jono Jablonskio gimnazijos kolegas ir mokinius, pasisemti naujų idėjų savo gimnazijos veikloms ir tobulinti anglų kalbos žinias. Savaitė buvo pilna užsiėmimų: ekskursijų, edukacinių veiklų, integruotų pamokų anglų ir kitomis užsienio kalbomis, konkursų ir poilsio valandėlių nuostabiuose Kauno erdvėse.
Dėkojame I dk klasės vadovui Sauliui Skučui, gimnazistams ir jų tėveliams už puikų svečių priėmimą, pažintines veiklas, mokytojams už daugiakalbes integruotas pamokas, o svečiams iš Ukrainos už norą pažinti Lietuvos kraštą ir jos žmones.
Atsisveikindami sakėme “Iki pasimatymo Lvove!”

Šis puslapis paskutinį kartą atnaujintas: 2019-05-19