Kauno apskrities gimnazijų futbolo turnyras, skirtas paminėti Vasario 16-ąją

2023-02-10

Vasario 9 dieną Nacionaliniame futbolo akademijos manieže vyko Kauno apskrities gimnazijų futbolo turnyras, skirtas paminėti Vasario 16-ąją. Dėl pereinamosios KAFF — Jono Jablonskio gimnazijos taurės kovėsi dvylika komandų iš Kauno apskrities gimnazijų. Po labai įtemptų varžybų į pusfinalį pateko keturios mokyklų komandos: Kauno Jono Jablonskio gimnazijos, Ugnės karvelio gimnazijos, Vilkijos gimnazija, KTU inžinerijos licėjaus komandos. O finale rungėsi mūsiškių, jablonskiečių, ir Vilkijos futbolo rinktinės. Džiaugiamės ir didžiuojamės, jog Kauno Jono Jablonskio gimnazijos futbolininkų komanda pasirodė geriausiai ir tapo nugalėtojais.
Geriausiuoju rinktinės žaidėju šiame turnyre išrinktas Domas Slendzoka, kuris visą turnyrą energingai ir jausmingai kovėsi.
Dėkojame mūsų šauniesiems futbolininkams (kapitonui: Matui Kvedarauskui, Domui Slendzokai, Aleksui Tutkui, Titui Miliui, Pijui Sudakovui, Joriui Tarnauskui, Titui Šulskiui, Ignui Dzvonkui ir Nojui Akiniui) bei visiems atėjusiems palaikyti. Taip pat labai norime padėkoti turnyrą organizavusiems mūsų kūno kultūros mokytojams Tomui Domarkui ir Vaivai Ramanauskienei, o šokių mokytojai Justinai Kiuršinaitei už  palaikymo komandos šokėjų parengimą.

Straispsnio autorė Gustė Eglė Sventkauskaitė, nuotraukų autorė Rugilė Čyvaitė

Šis puslapis paskutinį kartą atnaujintas: 2023-02-11

Kauno Jono Jablonskio gimnazija

Prieinamumas
Copy link