Karjeros diena 2023

2023-02-27

Vasario 24 dieną, penktadienį, dalis I gimnazijos klasių mokinių dalyvavo Užimtumo tarnybos paskaitoje „Savęs pažinimo svarba planuojant karjerą“. Mokiniai atliko vertybių, savęs vertinimo, temperamento nustatymo testus, aptarė savęs pažinimo svarbą profesijos pasirinkimo kelyje. I ki ir II ki klasės dalyvavo renginyje „Žaidimų kūryba – kaip pramoga virsta karjera“, kuris vyko VDU daugiafunkciniame mokslo ir studijų centre. Klausėsi įvairių trumpų paskaitų apie kompiuterinių žaidimų kūrimą, o pertraukų metu mokiniai turėjo galimybę pabendrauti su žaidimų industrijos įmonių atstovais bei išbandyti žaidimus.
VDU mielai priėmė gimnazijos II klasių mokinius, kur jie išgirdo apie studijų programas, galimybes, priėmimo reikalavimus, stipendijas, mainų programas.
III ir IV klasių mokiniai apsilankė KTU. Dalis mokinių jau žino, kur ir ką studijuos, tačiau ieškančius savo kelio KTU atstovai galėjo nukreipti, padėti apsispręsti, supažindino su studijų programomis.
Dieną prieš, I dk mokiniai lankėsi Luminor banke, kur juos priėmė vienos mokinės mama. Stebėjo banko darbą iš vidaus, išgirdo apie investavimo galimybes, taip pat apie profesijas, kurios reikalingos norint dirbti banke.
Karjeros dienos metu mokiniai išgirdo apie skirtingas profesijas, studijų programas ir galimybes. Šios dienos išvykos ir užsiėmimai neabejotinai prisidėjo prie mokinių apsisprendimų rinktis vieną ar kitą karjeros kelią.

Šis puslapis paskutinį kartą atnaujintas: 2023-02-27

Kauno Jono Jablonskio gimnazija

Prieinamumas
Copy link