Jono Jablonskio vardo apdovanojimai 2021

2021-12-21

Jau praėjo beveik savaitė, bet širdis vis dar virpa prisiminus gimnazijoje jau penktus metus vykstantį kalėdinį renginį „Ant paukščio sparnų atkeliauja Kalėdos“. Šiemet jis buvo skirtas gimnazijos 90-mečiui paminėti. Mokytojos Ugnė Žirgulė, Sonata Radžiūnaitė, I. Rinkevičienė ir didžiulis būrys mokinių pradžiugino bendruomenę pagal Violetos Palčinskaitės prisiminimų knygą „Atminties babilonai arba aš vejuosi vasarą“ pastatytu teatralizuotu renginiu. Jo metu buvo apdovanoti 2021 metų Jono Jablonskio vardo mokinys ir Metų mokytojas. Šiemet nominavome devynis gimnaziją mieste, šalyje ir pasaulyje garsinančius mokinius ir mokytoją, kurie savo darbu, savanoryste, kūrybingumu, motyvuotumu siekia padaryti pasaulį geresne vieta mums visiems:  Povilą Virbašių, Airidiją Belozaraitę, Atėnę Aliukonytę, Austėją Kalvaitytę, Gabrielę Dalinskytę, Mildą Gadliauskaitę, Patriciją Česonytę, Urtę Liuizaitę, Martyną Baltramaitį.
Gimnazijos direktorė Danguolė Miškinienė pasveikino nominantus ir visus susirinkusius juos palaikyti. Įtampai pasiekus aukščiausią tašką buvo paskelbta, kad Jono Jablonskio vardo mokinio titulas šiemet atiteko gimnazijos mokinių parlamento prezidentei Atėnei Aliukonytei. Metų mokytoja tapo lietuvių kalbos mokytoja ekspertė, žurnalistų klubo vadovė Rita Norkutė.
Teisus buvo Danielius Vebsteris sakydamas, kad „Žmonės kartu gali padaryti tai, ko nepajėgtų pavieniui; protų ir rankų vienybė, jėgų sutelkimas – beveik visagaliai.“ Labai norime padėkoti Jums, gerbiami gimnazijos mokinių tėveliai, taip gausiai atsiliepusiems į mūsų bendruomenės prašymą ir piniginėmis lėšomis prisidėjusiems prie šiemetinės kalėdinio labdaros renginio intencijos. Buvo surinkta tikrai įspūdinga 4500 erų suma. Džiaugiamės, kad už surinktas lėšas galėjome apdovanoti tokį gausų būrį nominantų ir įsigysime naują pianiną gimnazijos salei. Nuoširdumas ir drąsinantis žvilgsnis, paguodžiantis žodis ir ištiesta pagalbos ranka suteikia viltį, kad šventiniu laikotarpiu gimsta bendrumas, tikrumas ir draugystė. Džiaugiamės , kad dalinatės džiaugsmu, šviesa ir viltimi.
Lietuvių kalbos mokytoja Dalia Sudarienė

DAINIUI MIKELIONIUI,
DOVILEI RIDZEVIČIENEI,
DAIVAI PRANEVIČIENEI,
III ak GIMNAZIJOS KLASĖS TĖVELIAMS.

Šis puslapis paskutinį kartą atnaujintas: 2022-10-30