Jono Jablonskio mokiniai mokosi debatų meno Lietuvos Nacionalinėje akademijoje Druskininkuose

2017-06-26

2017 m. birželio 21-25 dienomis 4 gimnazijos debatų klubo nariai (dešimtokai Aneta Makavičiūtė, Viltė Černiūtė, Jokūbas Proškevičius, Nijolė Petronytė) dalyvavo Nacionalinės debatų akademijos mokymuose, angliškai debatavo tarptautinių santykių temomis su kitomis Lietuvos mokyklomis. Vakarais vyko kitos įdomios veiklos, komandų prisistatymai, naujokų krikštynos, įvairūs intelektualūs žaidimai ir kita interaktyvi veikla. Besibaigiant stovyklai, mokiniai pripažino, jog debatų stovykla ne tik praplėtė jų akiratį, davė daug žinių, bet ir suteikė galimybę susirasti naujų draugų, intensyviai bendrauti ir bendradarbiauti su kitais dalyviais.

Šis puslapis paskutinį kartą atnaujintas: 2017-06-26