Jaunųjų Kauno ambasadorių projektas

2018-11-04

Kauno Jono Jablonskio gimnazija 2018-2019 m.m. dalyvauja tarptautinių mainų skatinimo projekte – „Jaunųjų Kauno ambasadorių programa“. „Jaunųjų Kauno ambasadorių programa“ – tai antrus metus iš eilės gyvuojanti iniciatyva, kurios tikslas – skatinti Kauno miesto savivaldybės bendrojo ugdymo ir sporto mokyklų tarptautinį bendradarbiavimą su mokyklomis ir kitomis organizacijomis užsienio miestuose ar apskrityse, susigiminiavusiuose su Kauno miestu, arba potencialiuose partneriuose ir suteikti kuo didesnes galimybes moksleiviams ir jauniesiems sportininkams tobulėti. Mokyklų įgyvendinamiems projektams 2018 metais keliami net keli uždaviniai: • tobulinti moksleivių žinias ir plėsti akiratį; • ugdyti pilietiškumą; • stiprinti daugiakultūrį dialogą; • skatinti jaunųjų sportininkų meistriškumą ir kelti jo lygį; • didinti Kauno miesto žinomumą užsienyje, taip pat skatinti miestų partnerystę. Gimnazistai ir mokytojai išsikėlė prioritetinį tikslą – kuriant naujus bendradarbiavimo ryšius su lingvistine Lvovo mokykla, suteikti moksleiviams galimybes tobulinti užsienio kalbų, krašto pažinimo žinias ir plėsti akiratį apie Lietuvos ir Ukrainos kultūrinius ryšius. Projekto dalyviai pasiruošę stiprinti daugiakultūrį dialogą ir startuoja lapkričio mėnesį.

Project “YOUNG AMBASSADORS” Activities 2018

Atsisiųsti